021-88209612
بسته بندی محصولات عمومی

به صورت کلی برای بسته‌بندی محصولات عمومی می‌توان به نایلون عریض کشاورزی، نایلون حبابدار، شیرینک و استرچ اشاره کرد.

امروزه از نایلون‌های بسته‌بندی برای مصارف گوناگون استفاده می‌شود و کاربرد زیادی دارند. نایلون‌های بسته‌بندی می‌توانند به صورت پاکت و یا رول باشند یا نایلون‌ها می‌توانند بصورت شفاف و یا رنگی باشند.

نایلون‌های بسته‌بندی باید به گونه ای طراحی و ساخته شوند که نیازهای مختلف تولیدکنندگان با محصولات مختلف را تامین کند. از ویژگی‌هایی که در بسته‌بندی با نایلون باید به آن توجه کرد، دوخت مناسب و استحکام آن می‌باشد تا با توانایی ضربه‌گیر بودن و کشش بالا بتواند نیاز مصرف کنندگان را تامین کند.

نایلون عموما به صورت‌های متفاوتی در بسته‌بندی محصولات مختلف، استفاده می‌شود. به عنوان مثال نایلون شیرینگ برای بسته‌بندی درب پوش های‌مواد، بطری‌های آب معدنی یا نوشیدنی, وکیوم مواد ‌غذایی (در رستوران‌ها) و همچنین بسته‌بندی اقلام نوشت‌افزار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

اهمیت کیفیت چاپ و تولید نایلون

 

اهمیت چاپ یکی از موارد بسیار مهم در صنعت تولید نایلون و پلاستیک می‌باشد زیرا اگر محصول شما با‌وجود کیفیت چاپ بالا فاقد چاپ زیبایی بر روی نایلون‌های بسته‌بندی باشد، قادر به فروش خوب نخواهید بود. پس اهمیت چاپ و طراحی در بسته‌بندی زیاد است .

 

تفاوت نایلون و نایلکس

 

مواد اولیه نایلکس از مواد اولیه پلی‌اتیلنی سنگین (HDPE) تشکیل شده است .ظاهر نایلکس با جنسی خشک ، مات تر از نایلون و ایجاد صدا در هنگام دست زدن به آن می‌شود. همچنین قدرت تحمل وزن‌های بالا را نسبت به نایلون دارد .ازموارد رایج استفاده از نایلکس در تربارها و میوه‌فروشی‌ها و هر صنفی که دارای محصولات سنگین وزن هستند استفاده می‌شود. این به این دلیل است که به هر میزان که وزن محصول بالا باشد نایلکس پاره نخواهد شد و تنها کش می‌آید.

اما نایلون از مواد اولیه پلی‌اتیلنی سبک (LDPE) تشکیل شده‌است . جنس نایلون نرم و انعطاف پذیرتر از نایلکس بوده و دارای شفافیت و روشنایی است . نایلون نرم‌تر است و صدای چندانی هم تولید نخواهد‌کرد. از نایلون برای مصارفی مثل لباس فروشی‌ها ، داروخانه و این دسته از مشاغل استفاده می‌شود.

ارتباط با ما
آدرس:تهران - نلسون ماندلا - بالاتر از میرداماد - تابان غربی - پلاک ۳۶
ساعت کاری شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8:30 تا 17:00 پنج شنبه ها از 8:30 تا 12:30
 
 
 
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آنلاین پلیمر می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح